Cablexpert | DisplayPort adapter cable | DisplayPort | DVI | DP to DVI-D | 1 m
- TootjadCablexpert
- Mudel: CC-DPM-DVIM-1M
- Saadavus: 5
-
8€
Cablexpert | DisplayPort adapter cable | DisplayPort | DVI | DP to DVI-D | 1 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 105 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Gross weight | 0.112 kg |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Net weight | 0.092 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3483 pc(s) |
| Pistmik 1 | DisplayPort |
| Pistmik 2 | DVI |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Cablexpert |
| Producer product family | DisplayPort adapter cable |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | DP to DVI-D |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.000496125 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: cablexpert displayport adapter cable displayport dvi dp to dvi-d 1 m, cc-dpm-dvim-1m, cablexpert, audiovideo kaablid





